Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ 31 річниця Чорнобильської катастрофи » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

31 річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року пекельний вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних та соціально-економічних наслідків.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Сьогодні, 26 квітня, в ліцеї проведено виховний захід «Дзвони Чорнобиля» (учні груп № 15, № 11).  31 рік тому сталася трагедія, а ми  пам’ятаємо імена  мужніх героїв, які виявили жертовність, високий патріотизм, та ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу, пам’ятає їх і вся Україна.