Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ 30 – та річниця Чорнобильської катастрофи » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

30 – та річниця Чорнобильської катастрофи

Є чорне золото і чорний хліб,
Є чорний лебідь і лебідка чорна
Та найчорніший серед них усіх
Є все таки Чорнобиль.

На жаль, не всі річниці в наших календарях відмічені червоним святковим кольором. А є річниця, яка чорною міткою скорботи і болю відкарбована у серці кожної свідомої людини – це Чорнобильська трагедія.

Тому, щоб ще раз нагадати про трагічні події Чорнобильської катастрофи,       26 квітня 2016 року у ДПТНЗ “Радомишльський професійний ліцей”  відбувся захід, приурочений до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Всі присутні у залі поринули в той далекий квітневий 1986 рік. Зі сцени лунали вірші, презентації, відеоролики, спогади про ті жахливі дні та про мужність людей, які захистили не тільки Україну, але і увесь світ від страшного впливу “мирного” атому. Учні разом із педагогічним колективом вшанували пам’ять всіх загиблих у цій катастрофі  хвилиною мовчання. Під час заходу учні мали змогу поспілкуватися з ліквідатором Чорнобильської АС Марчуком Олександром Сергійовичем , який поділився своїми спогадами, розповів учням про жахливі події того часу.

І скільки б не минуло років, все одно “Чорнобиль” полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Бо Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.