Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Спочатку-охорона, а потім-праця! » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Спочатку-охорона, а потім-праця!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 22.12.2016 року № 1591 “Про Всеукраїнський огляд-конкурс професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці” та наказу Управління освіти і науки Житотомирської обласної державної адміністрації від 01.03.2017 року № 65 “Про організацію і проведення обласного етапу Всеукраїнського огляд-конкурсу  професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці” напротязі І півріччя 2017 року проводився обласний етап Конкурсу.

За підсумками Конкурсу ДПТНЗ “Радомишльський професійний ліцей” нагороджено дипломом ІІ ступеня.

 

За ефективну роботу з комплексного розв’язання завдань охорони праці, безпеки життєдіяльності у професійно-технічних навчальних закладах викладачу предмета “Охорона праці”, інженеру з охорони праці Голумбйовському Ігорю Станіславовичу оголошено подяку Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації (наказ від 25.05.2017 року №169).

Бажаємо Ігорю Станіславовичу міцного здоров’я та творчих успіхів!