Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Ми пишаємось досягненнями » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Ми пишаємось досягненнями

14 грудня  2016 року на базі ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» відбувся ІІІ (фінальний) етап обласного конкурсу «Заступник директора ПТНЗ – 2016» серед заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів області, який проводився за трьома номінаціями: «Заступник директора з навчальної роботи», «Заступник директора з навчально-виробничої роботи», «Заступник директора з навчально-виховної роботи», наш навчальний заклад у конкурсі представили: Яковець О.П., заступник директора з НВР, Гльоза І.І., заступник директора з НВЧ. Матеріали  Яковець О.П. пройшли у фінал конкурсу.
Ольга Петрівна пройшла тестування з питань законодавчо-нормативної бази професійної освіти, педагогіки, методики та психології, презентувала інноваційний управлінський проект.
За результатами конкурсу дипломом управління освіти і науки облдержадміністрації нагороджено  Яковець Ольгу Петрівну  в номінації «заступник директора з навчально-виробничої  роботи» Вітаємо переможця! Бажаємо їй здоров’я, натхнення, нових звершень та подальших перемог.

30  2222222