Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Інноваційні технології в будівництві » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Інноваційні технології в будівництві

10 лютого 2016 року  майстри виробничого навчання Дучінська Н.В. та Фролова О.М. брали участь в навчальному семінарі для педагогічних працівників будівельних професій на базі Професійно-технічного училища №5 м. Житомира, який відбувся за підтримки ТзОВ «Снєжка-Україна» .
Консультанти з лакофарбової продукції ТзОВ «Снєжка-Україна» Олег Балаким та Віталій Голубець детально ознайомили педагогічних працівників із властивостями, характеристиками, особливостями застосування та нанесення виробів торгових марок «Sniezka», «VIDARON», «FOVEO TECH».

Під час практичного заняття майстри виробничого навчання відпрацювали прийоми нанесення матеріалів та виробів різними інструментами, відчули матеріали та вироби в процесі роботи.

Учасники семінару отримали сертифікати про успішне проходження курсів підвищення кваліфікації за трьома програмами:
– «Практичне використання лакофарбових матеріалів ТМ «Sniezka» та технологій групи компаній «Sniezka»;
– «Характеристики та методи нанесення виробів для декорування та захисту деревини ТМ «VIDARON»;
– «Утеплення фасадів з використанням матеріалів ТМ «FOVEO TECH».%d1%84%d1%80%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d1%83%d1%87%d1%96%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d1%81%d0%bd%d0%b5%d0%b6%d0%ba%d0%b0