Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Шлях до кар’єрного росту » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

Шлях до кар’єрного росту

Основні джерела пошуку роботи

 

Пошук роботи по знайомству – це перший найбільш ефективний спосіб, водночас і самий перший, який виник. Коли ви починаєте шукати роботу, сповістіть про це своїх друзів, знайомих, родичів, тобто усіх кого знаєте. До того ж, це спосіб потребує віддачі тільки в кілька днів. Виділивши декілька днів на спілкування з усіма вам знайомими людьми, процес пошуку роботи піде сам собою, вам лиш доведеться чекати.

Пошук роботи за допомогою преси. Багато хто вважає, що найкраще щось купити, продати чи знайти роботу це за допомогою преси. Таке світобачення актуальне і правильне тому, що колись тільки силою преси можна було максимально ефективно цього досягти. Час звичайно минув і з’явилися інші, ще більш актуальні способи бути проінформованим, але газети були і лишились. Багато компаній користуються пресою і надалі і вважають цей спосіб не відгуком давнини, а реальною можливістю знайти спеціалістів. Тому, шукати роботу, читаючи газети, дуже гарний спосіб працевлаштуватися.

Пошук роботи через державні центри зайнятості. Для реалізації державної політики зайнятості населення, професійної орієнтації, підготовки і перепідготовки, працевлаштування та соціальної підтримки громадян, які тимчасово не працюють у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, створено Державну службу зайнятості, яка діє під керівництвом Міністерства праці та соціальної політики України, місцевих державних адміністрацій і органів місцевого самоврядування. Державна служба зайнятості складається з: Державного центру зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України; обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міськрайонних, міських і районних у містах центрів зайнятості; центрів організації професійного навчання незайнятого населення і центрів професійної орієнтації населення; інспекцій по контролю за дотриманням законодавства про зайнятість населення.

Пошук роботи через кадрові агентства. Кадрові агентства для того і створені, щоб допомагати вам знайти роботу, а керівникам знайти потрібних працівників. Постійно треба слідкувати за пропозиціями таких агентств, крім того надати своє резюме. До позитивів пошуку через кадрові агентства можна додати дуже багато деталей. Як було сказано, ці агентства на цьому і спеціалізуються. Тому, багато компаній звертаються лише до таких агентств для пошуку кадрів. Їхні вакансії неможливо знайти в оголошенні чи по знайомству. Виходячи з цього, стає зрозумілим, що треба обов’язково відвідувати такі агентства. Також залишивши свою кандидатуру, саме агентство займеться листуванням з керівництвом компаній і вам лишається тільки чекати, адже деталі працевлаштування беруть на себе працівники агентства. Крім того, кадрові агентства добрі тим, що вони підстраховують вас від недобросовісних керівників. Якщо ви працюєте з кадровим агентством, тоді можна не боятися, що вас пізніше обдурять, адже самі агентства піклуються, щоб не заплямувати своє ім’я. Ще, крім довіри, з агентствами треба працювати, щоб навчитися навіть шукати роботу. В агентстві ви почуєте багато порад як проходити співбесіду і загалом працевлаштовуватися. Тому звертайте увагу на кадрові агентства і не проходьте осторонь.

Використання мережі Інтернет. Інтернет дозволяє дуже швидко і зручно шукати нову роботу. Інформаційні технології все більше і більше набувають попиту, тому стали уже невід’ємною частиною життя. За допомогою спеціалізованих сайтів, можливо навіть за кілька хвилин знайти потрібні для себе вакансії, а далі потрібно лише розіслати свої резюме через той же самий Інтернет і чекати результатів. Навіть саме спілкування роботодавця та працешукача здійснюється через Інтернет, електронну пошту, що також зручно і швидко.

Безпосереднє звернення до компаній. Цей спосіб багато людей вважають поганим, але багато і найкращим. До позитивів можна віднести те, що ви самі робите вибір з ким вам спілкуватися. Якщо ви гарний спеціаліст, до ваша настирність справді дасть належні плоди і знайшовши роботу, вона буде саме та, яку ви хотіли. Інші способи такого стовідсоткового результату не дають. Звертаючись безпосередньо до керівників організацій в котрих ви хотіли б працювати це пошук тільки в тих місцях, котрі вам дуже подобаються, а значить що „на щось” ви не тратите свого часу, котрий такий цінний.

Відвідування спеціалізованих заходів. До таких заходів можна віднести різні конкурси, „дні кар’єри”, „ярмарки вакансій”. Це є спеціалізовані заходи, мета яких знайти висококваліфікованих спеціалістів в потрібній сфері. Якщо ви людина, котра володіє великими знаннями, то відвідуючи такі заходи можна знайти дуже гарну роботу, головне тут показати себе, на що ви здатні, що можете.