Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика та ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика та ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка

 І етап

18. 11.2021 здобувачі освіти ТВСВ м. Радомишль Головинського ВПУ НТ взяли участь у І етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка. 

ІІ етап

Здобувачі освіти Головинського ВПУ НТ, ТВСВ м. Радомишль та ТВСВ смт Пулини 29.11.2021 взяли участь у І етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

ІІІ етап

14 грудня здобувачі освіти Головинського ВПУ НТ Самолюк Руслана група 317, викладач Гарманчук І.В. (підрозділ смт Головине) та Зубрицька Ксенія, група 5, викладач Бернацька І.А. (підрозділ м. Радомишль) взяли участь у ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О. Конкурс проводився онлайн з використанням дистанційних технологій.