Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі

14.03.2016 року на базі Чернігівського професійно-технічного ліцею залізничного транспорту №5 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар “Освітні інновації у ПТНЗ: методи, підходи, сучасні технології”, в якому взяли участь і педагогічні працівники ліцею.

Голумбйовський І.С. поділився досвідом розробки та впровадження електронного підручника з предмета “Охорона праці”.

За  матеріалами Всеукраїнського науково-практичного семінару видано збірник, до якого  увійшли статті майстрів виробничого навчання Затолюка А.В.  “Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес при підготовці фахівців ПТНЗ” ; Гриценко Г.С. “Сучасне комплексно-методичне забезпечення предмета: методика розробки та застосування”; викладачів Матюшенко Л.В. “Безпека праці при навчанні професій в ПТНЗ” та Голумбйовського І.С. “Розробка та впровадження електронного підручника з предмета “Охорона праці”.