Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Умови проживання » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

Умови проживання

Гуртожиток ліцею розміщено в окремій будівлі розташованій на території навчального закладу, має 5 поверхів. Інтер’єр гуртожитку  забезпечує найкращі умови для виховання молодого покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних сил. Загальні заходи також проходять в холі гуртожитку, де розміщено місце для відпочинку. Для самопідготовки  в гуртожитку  є кімната для занять.   У кімнаті відпочинку проходять традиційні культурно – масові заходи: «Дні іменинників», години спілкування, святкові вечори, конкурси, засідання клубів «Між нами дівчатами», «Літературний калейдоскоп», учні переглядають теленовини, кінофільми, розважальні програми.

В гуртожитку розташований медичний кабінет та ізолятор та працює медична сестра.

В гуртожитку є санітарно – гігієнічні приміщення, а саме:
– душова кімната;
– кімнатсамопідготовки;
– кімнати особистої гігієни;
– пральня;
– підсобні приміщення, а саме:

  • приміщення для сушіння білизни;

  • приміщення для зберігання господарських  речей;

  • приміщення для зберігання інвентарю для прибирання;

  • приміщення для зберігання чистої білизни;

  • приміщення для зберігання брудної білизни.

На першому  поверсі є побутова  кімната для приготування їжі.

Кімната вихователів  знаходиться на ІІ поверсі гуртожитку.   Також в гуртожитку працює  практичний психолог, яка проводить заняття з мешканцями гуртожитку у позаурочний час.