Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ тиждень природничо-математичних дисциплін в ліцеї » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

тиждень природничо-математичних дисциплін в ліцеї

      

В ліцеї 21-25.11.2016 року  був проведений тиждень природничо-математичних дисциплін.
       В заходах приймали участь учні І – ІІІ курсів. Викладачами Панькевич І.С. та Маліцькою Н.М.  проведено бінарний   відкритий урок «Категорія «забруднення». Основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища. Види забруднення та їх вплив на компоненти природи, живі організми». Використовуючи на уроці роботу в групах та проектну технологію учні вивчали вплив діяльності людини на стан повітря, води і ґрунту; досліджували основні шляхи вирішення екологічних проблем. Учні захищали проекти «Забруднення атмосферного повітря», «Забруднення води», «Забруднення ґрунтів», на англійській мові «Кислотні дощі», «Парниковий ефект».

 

Викладачем математики Огороднійчук В.В. проведено урок «Геометричні тіла. Площі поверхонь геометричних тіл», де викладач застосувала активні методи навчання «Мікрофон», «Займи позицію», на заключному етапі уроку використала прийом «Хто більше знає». Викладач Мальченко В.І. провів урок  з предмета «Основи енергоефективності» на тему «Споживання енергії і світі». Урок проведено у формі евристичної і пошукової бесіди з застосуванням проектної технології.