Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Силове триборство » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Силове триборство

Напередодні свята Збройних Сил України, за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту в спортивній залі Радомишльського професійного ліцею вже стало традицією проводити серед юнаків міських шкіл та професійного ліцею  змагання з силового триборства.

На початку свята учасників привітали директор  ліцею Затолюк Л.Й.,  депутат обласної ради Григорович М.С., а також учасники секції з гирьового спорту зі своїм тренером, учасником АТО, Федорчуком Юрієм.

В чесній, спортивній, запеклій боротьбі юнаки змагалися з таких видів: підтягування на перекладині, жим гирі, згинання та розгинання рук в упорі. У підтягуванні на перекладині в особистому заліку кращим був учень гімназії Владислав Бродовський, в жимі гирі – Годорожа Павло, учень професійного ліцею. У віджиманні кращий результат показав Білошицький Тихін учень професійного ліцею.

 В особистому заліку з трьох видів І-ше місце виборов Білошицький Тихін, учень професійного ліцею.

В командному заліку

І-ше місце здобула команда професійного ліцею,

ІІ-ге місце – команда Радомишльського ліцею №1 ім. Т.Г. Шевченка,

ІІІ-тє місце – команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами, цінними призами.

Від змагань у кожного учасника залишилися тільки позитивні емоції та враження. Адже кожна перемога спонукає до підкорення наступних вершин, а кожна поразка змушує працювати над собою та рухатися тільки вперед.

Меценатом змагань був неодноразовий чемпіон України, срібний призер чемпіонату світу 2015, 2016, 2017 р. з пауерліфтингу, депутат обласної ради Григорович М.С.

Вітаємо збірну ліцею. Молодці!  Так тримати.