Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Силове триборство » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Силове триборство

12 грудня в професійному ліцеї за сприяння відділу освіти молоді та спорту Радомишльської міської ради відбулися традиційні змагання з силового триборства. У змаганнях приймали участь учні міських шкіл та професійного ліцею. На святковій церемонії відкриття привітали учасників змагань Голова міської ради – Тетерський В.Р., перший заступник – Соболевський О.В., неодноразовий чемпіон України, Європи, світу з пауерліфтингу, меценат, засновник змагань Григорович М.С., перший заступник військового комісара – Пальчик Ю.В., учасник АТО – Федорчук Юрій. Команди змагалися в підтягуванні на високій перекладині, згинанні розгинанні рук в упорі лежачи та жимі однієї гирі вагою 16 кг. В абсолютній першості переможцем став Романенко Артем (учень ліцею №1) з усіх трьох номінацій, був нагороджений медалями і грамотами.

Власним прикладом Микола Григорович показав учасникам змагань одну з дисциплін пауерліфтингу, чим заохотив їх до показових випробувань. Учасник команди ліцею Давидюк Дмитро вижав 35-кілограмову штангу 53 рази і отримав кубок, заснований меценатом з екстремального жиму лежачи.

Вихованці Федорчука Юрія – тренера з гирьового спорту, учасника АТО, – Назарчук Олександра та Годорожа Павло в показових виступах здивували глядачів своєю майстерністю та силою волі.

В командному заліку золото здобула команда професійного ліцею, друге місце – ліцей №1, третє місце – гімназія. Нагороджено кубками, медалями, грамотами, інші команди – заохочувальними призами.

Григорович Микола Станіславович надав призи для нагородження учасників та солодкі смаколики, якими частували учасників змагань в професійному ліцеї.

Дякуємо меценату, який підтримує та докладає максимум зусиль для підвищення рівня фізичного здоров’я, занять спортом, популяризації силових видів спорту серед дітей та молоді і побажаємо йому здоров’я, щастя, спортивної наснаги і творчих досягнень.