Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Правовий брейн-ринг «Запитання від Феміди» » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Правовий брейн-ринг «Запитання від Феміди»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Проблема шляхів активізації пізнавальної активності учнів на уроках і в позаурочний час має велике значення в навчально-виховному процесі. Сьогоднішній учень за партою – це наше майбутнє завтра. Завдання педагогів ускладнюється, адже потрібно зробити з дитини не просто виконавця і пасивного пересічного, а творчу обдаровану особистість з активною життєвою позицією. Чим цікавішим є навчально-виховний процес, тим активніша є позиція його головних учасників—учнів. Шляхів для  реалізації цього завдання є досить. Одним з них стало проведення правового брейн-рингу в  ліцеї 15 грудня 2016 року.

Команди “Радомишль” і “Коростень” зустрілися у правовому поєдинку на сцені актового залу. Питання для брейн-рингу розроблялися заздалегідь викладачем правознавства Пасічником І.М., були цікавими для учнів . А це прислів’я, приказки, тлумачення правових понять,висловлювань видатних людей про закони, право, мораль, конкурс “Розминка”,”Юридичний марафон”, конкурс “Павутинка”, “Казкова правознавча лотерея” “Мораль- право”, конкурс “Інтелектуальний штурм”.

Емоційним, напруженим було змагання учасників цього дійства. До середини гри перемагала команда “Радомишль”, але друга половина змагань принесла успіх команді  “Коростень” . І в підсумку рахунок став 22:22.

Гарні знання,  ерудицію , артистичність показали учні  Артур Киричук, Анастасія Воєвода,Олександр Кубіцький, Марина Коноваленко, Оксана Коноваленко,Вікторія Кузьменко, Вадим Петровський,Анастасія  Лєдовська , Артем Марченко, Карина Бовсунівська,  Юля Карпенко , Світлана Микитчук .

Учасникам брейн-рингу заступник директора профліцею з виховної роботи Гльоза І.І. висловила подяку, вручила призи.

1