Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Подорож до КОРОЛІВСТВА БЕЗПЕКИ » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Подорож до КОРОЛІВСТВА БЕЗПЕКИ

14.04.2017 року в ліцеї відбувся відкритий захід “Подорож до КОРОЛІВСТВА БЕЗПЕКИ”, який проводили викладач предмета “Охорона праці”  Голумбйовський І.С. та заступник директора з НВЧ Гльоза І.І.

Учасниками подорожі були учні професій “Кухар” – Степаненко О. (гр №5), “Слюсар з ремонту автомобілів” – Гончар О. (гр №10), “Муляр” -Мельник О. (гр №9)  та майстер в/н Кривенко А.І. групи №11 з професії “Електрогазозварник”. Всі учасники виконували  завдання, демонструючи знання та вміння з виробничого навчання та предмету “Охорона праці”. За правильне і якісне їх виконання отримували призи. Знавці своєї справи успішно пройшли всі випробування і отримали ключ від королівства Безпеки, який вручила заступник директора з НВР Яковець О.П.

Директор ліцею привітала мандрівників  країни Знань, побажала успіху в професійній діяльності і вручила Дипломи та солодкі призи.