Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Офіціант, бармен » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

Офіціант, бармен

Рисунок1“Добре вміла готувати – та не вміла подавати” – це прислів’я ніколи не відноситься до тих, хто в нашому ліцеї обрав професію офіціанта.
Вас навчать сервірувати діловісніданки і дипломатичні банкети, організовувати прийоми і вечірки. Майстрів своєї справи чекають найпрестижніші ресторани міста, країни, всього світу. Професія офіціанта одна з найдавніших. На фресках єгипетських пірамід зустрічаємо зображення людей, які подають їжу на стіл фараону. Напевно, це були перші офіціанти.

Сьогодні професія стала дуже поширеною, адже жоден ресторан, кафе чи бар не може обійтися без офіціанта. Святкування знаменних дат, прийоми видатних осіб, підписання угод передбачає спілкування за урочистим столом і неможливе без офіціантів, які беруть активну участь в обслуговуванні трапези.

Хороший офіціант виконує прохання клієнтів без уповільнення, відмінний офіціант передбачає їх бажання!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сьогодні ресторанний бізнес бурхливо розвивається і постійно потребує кваліфікованих кадрів. Тому професія офіціанта сьогодні одна з самих затребуваних на ринку праці. У офіціанта є непогані перспективи для того, щоб зробити кар’єру в рамках своєї професії (офіціант, бармен, метрдотель – ось ступені кар’єрного зростання в ресторанному бізнесі) і непогано запрацювати.

Професії офіціанта, бармена сьогодні є особливо молодіжними, життєрадісними і перспективними, оскільки мережа розважальних закладів, кафе, барів, ресторанів постійно зростає, а отже, зростає і попит на дані професії. Уміти оригінально оформити виріб, страву, красиво її подати, відповідно і зі смаком сервірувати стіл, створити бажану атмосферу – це справжнє мистецтво. Поєднання цих умінь і з навичками приготування різноманітних напоїв, коктейлів, закусок, обслуговування відвідувачів за барною стійкою сформує ваш авторитет серед оточуючих, розкриє широкі можливості самореалізації на робочому місці і в колі друзів.

Отримайте професію офіціанта, бармена і ви не пошкодуєте.

Чекаємо на вас!