Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Обмін досвідом » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Обмін досвідом

Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу.

Делегація педагогічних працівників ліцею 14.09.2016 відвідала ЦПТО міста Чернігова.

Заступник директора з НВР Ільїнська Тетяна Валентинівна, методисти Максименко Ірина Олексіївна та Ручко Світлана Сергіївна ознайомили з навчально-матеріальною базою центру , методичними напрацюваннями педагогічного колективу. Ми відзначили багато спільного в роботі з поповнення та оновлення КМЗ, розробки та впровадження інноваційних технологій , але й перейняли досвід комплектації поурочно-дидактичного забезпечення предметів і професій.

Знайшовся час і для активного та напрочуд змістовного відпочинку. Із величезним зацікавленням наша делегація ознайомилася з історичними пам’ятками міста Чернігова.
Залишали Чернігівський край з гарним настроєм, із солідним багажем досвіду і, звичайно ж, багатшими на нових друзів, на приємні враження та позитивні емоції.