Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Маляр, штукатур, муляр (будівельник) » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

Маляр, штукатур, муляр (будівельник)

DSC00703Нині неможливо собі уявити місто, село, селище, мегаполіс, котрі б не розвивались, не будувались, не модернізувались, не ремонтувались. Тому професія будівельника завжди у повазі та пошані.

Професія муляра, штукатура, маляра цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, різноманітні будівлі, реставрують, ремонтують старі будинки.

Изображение 045Будівельників різних професій потрібно дедалі більше. Отже, тим з вас, юні друзі, хто захоче стати мулярем чи штукатуром або малярем, знайдеться де прикласти свої сили, знання, ентузіазм. А навчитись цим професіям можна в ДПТНЗ “Радомишльський професійний ліцей” 

Пам’ятайте, що професія будівельника сьогодні і ще багато років буде однією з найнеобхідніших. Від людей цієї професії залежить дуже багато. Адже без них не було б ні заводів, ні шкіл, ні палаців, ні житлових будинків.

DSC03346Щаслива та людина, котра ще в дитинстві чи ранній юності обирає свій шлях, професію, що стає улюбленою на все життя. Таким людям не доводиться витрачати час на марні пошуки.