Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Лідер – це ти! » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Лідер – це ти!

Про те, щоб бути успішними здається мріє більшість людей. Але поняття «успіх» кожен розуміє по-своєму.

Для одних він полягає у досягненні добробуту, сімейного затишку, натомість більш активні люди прагнуть досягнути у житті більших висот. Для них успіх – це кар’єра, власний бізнес, влада. Щоб домогтися цього, вони повинні стати лідерами, плекати у собі лідерські якості.

21 січня, з метою виховання в собі лідера та лідерських якостей, практичний психолог Бернацька І.А. провела тренінг   для учнів учнівського самоврядування “Лідер – це ти!”

Учасники заходу зрозуміли, що бути лідером – це і радість, і вантаж відповідальності. Це високий енергетизм, це вміння планувати, знання тактики і вибір стратегії, це чіткість і цілеспрямованість, харизматичність і сила волі, вміння пробачати інших і вимагати від себе.

Протягом тренінгу учасники отримали можливість виявити в собі лідерські якості, навчитися відстоювати свою позицію; опанувати мистецтво працювати самостійно та в команді; виявити в собі організаторські здібності; навчитися оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.

На завершення тренінгу його учасники зійшлись на думці, що бути лідером – означає навчитися бути ним, адже лідерами не народжуються, а стають в процесі своєї діяльності.