Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Конторський службовець (бухгалтерія) » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

Конторський службовець (бухгалтерія)

DSC07731Професія бухгалтерського обліку набирає популярність. В умовах переходу України до ринкової економіки, розвитку міжнародних зв’язків та вступу до СОТ, зростає потреба в своєчасній і достовірній інформації. Таку інформацію дає бухгалтерський облік, яким ви оволодієте під час навчання за професією «Конторський службовець (бухгалтерія)».

Про значення бухгалтерського обліку знаменитий німецький професор           І.Ф. Шерр писав наступне: “Бухгалтерський облік – непогрішний суддя того, що було, необхідний керівник сучасного і надійний консультант майбутнього”.SAM_9439
Обравши професію бухгалтер, Ви оволодієте знаннями про предмет, метод, техніці, формах та організації бухгалтерського обліку, який допоможе Вам в майбутньому спланувати сімейний бюджет, відкрити свою справу.

Бути бухгалтером престижно. Кращі представники цієї професії вважаються другими в ієрархії керівництва будь-якого підприємства, організації, фірми. Без їх підпису жоден важливий документ не має сили.

Діяльність підприємства, організації, компанії неможливі без суворого обліку. Саме цим і займається бухгалтер. Він відповідає за порядок у справі обліку товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, запобігає незаконним їх витратам, відповідає за дотримання режиму економії.