Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Конкурс професійної майстерності з професії кухар серед учнів І курсу » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Конкурс професійної майстерності з професії кухар серед учнів І курсу

 11.05.2017 року в ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії “Кухар” серед учнів І курсу.

Під час виконання трьох практичних завдань учасники змагалися в умінні нарізувати овочі, готувати складний гарнір за власним рецептом та страву з яєць. Кожен з учасників показав свій професіоналізм, творчість та креативність. Члени журі відмітили якісне виконання учнями нарізки з овочів та приготування оригінальних страв.

Бохан Вікторія готувала картоплю смажену у фритюрі з овочами та яєчню з помідорами; Микитчук Світлана – яєчні гнізда з сиром та картопляне пюре з петрушкою і молоком; Косумбетов Богдан – картопляні гніздечка та запіканку з овочами; Степаненко Олександра – кашу манну з сухофруктами та яйця з овочами.

Переможцями конкурсу стали Бовсунівська Карина , Тужик Ліза, які презентували журі страви – жульєн з грибами і кабачками, яйце пашот, яєчню смажену з шампіньйонами і складний гарнір.

Вітаємо переможців!