Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Калейдоскоп педагогічних ідей » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Калейдоскоп педагогічних ідей

Місячник педагогічної майстерності в ліцеї розпочато 15.11.2017 року із засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій і предметів соціального та економічного напрямку, у якому брали участь 20 представників з 16 закладів професійно-технічної освіти області. Засідання проходило у формі семінару-практикуму.
Викладач Яковець О.П. провела відкритий підсумковий урок-гру «Острів скарбів» з предмета «Основи галузевої економіки та підприємництва» за темами «Основи суспільного виробництва”, “Поняття ринку і ринкових відносин. Формування та розвиток ринку”, “Системи підприємництва. Підприємство у системі ринкових відносин” з використанням інноваційних педагогічних технологій.
Учні мандрували країною Економічних знань, виконуючи конкурсні завдання “Передача інформації – картографування думок”, “Бухта думок”, “Гора ребусів”, “Переправа”, “Економічне озеро”, “Фарватер “Ділові якості підприємця”, “Ключ до скарбу”, які дали можливість їм узагальнити та систематизувати свої знання та застосовувати їх в життєвих ситуаціях.

Ольга Петрівна також провела відкритий професійно спрямований захід “Світ професії бухгалтера”. Учні дізнались про значимість професії та складнощі її, завітавши до студії “Кар’єра”.
Проведені відкритий урок і виховний захід викладачем Яковець Ольгою Петрівною отримали схвальні відгуки.