Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Звітний концерт “Розмай Полісся” » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Звітний концерт “Розмай Полісся”

05.11.2019 року в ліцеї відбувся звітний концерт учасників художньої самодіяльності “Розмай Полісся”. В програмі брали участь учні І-ІІІ курсів.  

В єдино переплелися українська пісня, танок та поезія. Цікавою була й постановка за мотивами твору Г. Квітки-Основяненка “Сватання на Гончарівці”, яку виконували учасники драматичного гуртка.

Поезію читали Рязанов Святослав, Авдєєва Катерина, Баянов Данііл, Грабовець Наталія;  гуморески – Лєвашов Василь, Зінченко Марина.

Виконуючи пісні “Це моя Земля”, “Мій рідний край”, “Діти України”, “Ой, тримай”, “Калина”, “Батьки мої”,

“Дитинство не втрачай “, “Три поради”, своїм різноголоссям зачарували глядачів   Мотрушенко Вікторія,

Діліон Олена, Довенко Анастасія. 

В кінці концерту виступили Бахур  Ніла Станіславівна та Войтович Тетяна Іванівна, методисти ЖДБХТТ, які  привітали всіх учасників заходу, подякували учнів за майстерність, бажання займатись в гуртках художньої самодіяльності та висловили подяку  заступнику директора з НВЧ Гльозі І.І. та керівнику гуртка Зіневич В.М. за підготовку та проведення звітного концерту. Вручили Диплом   Прибиші Тетяні, учениці ІІІ курсу групи №3, за зайняте ІІ місце  у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” за роботу “Радомишль – мій рідний край”.