Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ За чисте довкілля! » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

За чисте довкілля!

Щороку в нашому ліцеї протягом квітня проводиться  акція  “За чисте довкілля”.
В рамках акції органами учнівського самоврядування, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних об’єктів, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів.
Цього року, вже за доброю традицією, учні прийняли участь у акції “За чисте довкілля”, завдяки чому прибрано багато територій біля річки та прибрано територію парку в районі Папірня.
Проведення таких заходів підкреслює цінність природних багатств, їх охорону та збереження. Адже, від стану навколишнього середовища залежить наше здоров’я та здоров’я майбутнього покоління. Тому необхідно вберегти для наших дітей все те, що ми маємо нині.
Всі ми повинні розуміти, що обличчя міст, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, та від нашої поваги до самих себе і до свого рідного краю.