07.06.2017 року учні та колектив ліцею відвідали музей української домашньої ікони XVII-XX ст., що знаходиться у «Замку Радомисль».
Щиро завдячуємо екскурсоводу Сергієнко Євгенії за змістовну та цікаву мандрівку залами замку.
Окрім унікальної колекції українських домашніх ікон, в музеї побачили унікальні старовинні фотографії, колекцію старовинних прасок та домашнього начиння, старовинні дерев’яні скульптури, антикварні люстри, картини та меблі.
Найбільше зацікавила учнів кам’яна ікона святого Миколи Чудотворця XІI століття, яка є унікальною пам’яткою музею і зберігає на собі відбитки та енергетику тисяч людських рук.
Перлиною замку є Концертна зала для камерної музики на 150 місць, ландшафтний парк, який знаходиться між двома природними водоспадами та складається з кількох островів, з’єднаних містками. У різних куточках парку розташовано колекцію старовинних скульптур Архистратига Михаїла XVII-XVIII століть, які охороняють підступи до замку.
Відроджуючи славні традиції «папірні» Києво-Печерської Лаври, у «Замку Радомисль» налагоджено процес ручного виготовлення паперу. Він аналогічний тому, на якому 400 років тому православні монахи друкували свої перші книги. Учні ліцею взяли участь у проведенні майстер-класу з виготовлення паперу, який не залишив байдужим жодного відвідувача.