Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Замок «Радомисль». Незабутні враження » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Замок «Радомисль». Незабутні враження

07.06.2017 року учні та колектив ліцею відвідали  музей української домашньої ікони XVII-XX ст., що знаходиться у «Замку Радомисль».

Щиро завдячуємо екскурсоводу Сергієнко Євгенії за змістовну та цікаву мандрівку залами замку.

Окрім унікальної колекції українських домашніх ікон, в музеї  побачили унікальні старовинні фотографії, колекцію старовинних прасок та домашнього начиння, старовинні дерев’яні скульптури, антикварні люстри, картини та меблі.

Найбільше зацікавила учнів кам’яна ікона святого Миколи Чудотворця XІI століття, яка є унікальною пам’яткою музею і  зберігає на собі відбитки та енергетику тисяч людських рук.

Перлиною замку є Концертна зала для камерної музики на 150 місць, ландшафтний парк, який знаходиться між двома природними водоспадами та складається з кількох островів, з’єднаних містками. У різних куточках парку розташовано колекцію старовинних скульптур Архистратига Михаїла XVII-XVIII століть, які охороняють підступи до замку.

Відроджуючи славні традиції «папірні» Києво-Печерської Лаври, у «Замку Радомисль» налагоджено процес ручного виготовлення паперу. Він аналогічний тому, на якому 400 років тому православні монахи друкували свої перші книги. Учні ліцею взяли участь у проведенні майстер-класу з виготовлення паперу, який  не залишив байдужим жодного відвідувача.