Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії “С” » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії “С”

     IMG_1590 На сьогоднішній день автомобілі займають провідне місце в транспортній системі країни. Від майстерності  людини за кермом залежить не лише збереження машини й вантажу, але й життя пасажирів і всіх, хто знаходиться на дорозі. Майстерності водінню автомобіля в нашому  ліцеї тебе навчатимуть досвідчені викладачі й майстри виробничого навчання у спеціально обладнаних кабінетах і лабораторіях. Технології , які використовуються  під  час теоретичних і практичних занять в ліцеї , дають змогу підготувати фахівця, який самостійно мислить і приймає  рішення в динамічних нестандартних умовах.

   IMG_1454  Все більше і більше різноманітних марок автомобілів бачимо на дорогах України, всі вони потребують якісного технічного обслуговування. Тому з’являються нові сервісні центри вітчизняних та закордонних автомобільних компаній, приватні майстерні. Оплата праці кваліфікованого автослюсаря була і надалі залишається досить високою.IMG_1459

    Отримавши цю професію у нашому ліцеї, випускник буде уміти: розбирати, ремонтувати, складати та випробовувати складні і особливо складні вузли та механізми, автомобілі. Ремонтувати, монтувати, демонтувати, випробовувати, регулювати, налагоджувати складне устаткування, агрегати і машини. Виконувати слюсарну обробку деталей і вузлів.

«ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК»

     Професія металообробника відома з того часу, як людство ознайомилося із першими металами – багато тисяч років тому. І вже тоді вона цінувалася на рівні рангу вождів і жерців .Гончар Є.

     В наш час науково-технічної революції зварювання має величезне значення. Зварювання є потужним засобом прискореного розвитку машинобудування, будівництва і транспорту, так як вносить важливі зміни в конструкції і технологію виробництва виробів. Завдяки застосуванню зварювання стопо можливим створення багатьох конструкцій машин, апаратів і споруд, які практично не можна було виготовити іншими способами обробки.

    Сьогодні при допомозі зварювання з’єднують найрізноманітніші по величині вироби – від мікроскопічних вузлів радіоелектронних мікросхем до гігантських конструкцій вагою в сотні тисяч тонн. Якщо раніше зварювали лише матеріали на основі заліза, міді, алюмінію та деяких інших, то тепер широко застосовують титан, молібден, ванадій, вольфрам, тантал та інші.