Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ День української писемності та мови » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

День української писемності та мови

        Традиційно, 9 листопада в ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови.

         Ця святкова подія стала початком тижня української мови та літератури, який щороку стартує в нашому ліцеї саме цього дня. Учнів чекає ціла низка різноманітних заходів та конкурсів, у яких вони можуть продемонструвати не лише свої знання української мови та літератури, а і свої таланти.

         Вітальні слова з нагоди шанування рідної української мови пролунали з вуст Ничипорук В.Г., під час тематичної лінійки: «Ми, українці, повинні цінувати цей день. Адже сьогодні свято нашої найріднішої мови – української. Всі ми маємо знати,любити та зберігати її, бо поки живе мова, житиме народ! Будьте горді тим, що ви – українці!»

         Підготовлена виставка літератури бібліотекарем Хитриченко Л.Г.

         Напередодні свята проведена олімпіада серед учнів ліцею. Місця розподілено:

І місце – Висоцька Марта Андріївна, учениця ІІІ курсу, групи № 3.

ІІ місце – Литвиненко Елізавета Сергіївна, учениця ІІ курсу, групи № 8.

ІІІ місце – Коноваленко Марина Петрівна, учениця І курсу, групи № 15.

         З метою пропагування грамотності, підтримки та розвиту державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури       09 листопада 2016 року в День української писемності та мови учні нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. В кабінеті зібралося 16 учнів ліцею, які виявили інтерес до перевірки власного знання мови. Ліцеїсти з нетерпінням будуть чекати результатів своєї праці.