Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Вітаємо юнаків ліцею » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Вітаємо юнаків ліцею

01 грудня 2016 року на базі ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей» за сприяння відділу у справах сім’ї, молоді та спорту відбулися спортивні змагання з силового триборства присвячені Дню Збройних Сил України. В змаганнях брали участь учні ліцею №1, гімназії, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №5, професійного ліцею та команда військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Перед учнями виступили неодноразові призери і  чемпіони світу та Європи  Міхненко В.В., Філоненко А.В., Григорович М.М., розповіли про свої досягнення в спорті. Викладач історії Пасічник І.М. розповів про сучасну українську армію, привітав воїнів АТО (Харламова Олександра, Федорчука Юрія, Чугаєвського Юрія, Мартинюка Максима, Кошечкіна Олега), а також майбутніх захисників зі святом Збройних сил України.

Команди змагалися в підтягуванні на високій перекладині, згинанні, розгинанні рук в упорі лежачи та жимі однієї гирі 16 кілограм.

Найкращим в підтягуванні був учень ЗОШ №4 Новіченко Микола з результатом 22 рази, у віджиманні – Кокра Володимир  (профліцей) з результатом 103 рази, в жимі гирі 16 кг з результатом 156 раз –  учень гімназії Булах Володимир.

20161201_1427280 20161201_132120 20161201_142533

В командному заліку золото здобула команда гімназії,  срібло  – професійного ліцею, бронзу – ЗОШ №3. Переможуців нагороджено  медалями, грамотами, військовослужбовців АТО пам’ятними призами. Отримали всі команди і смаколики від волонтерів Сергія Галицького і Наталії Черняєвої.

Дякуємо депутату обласної ради, меценату Григоровичу Миколі Станіславовичу,  який придбав призи для нагородження учасників.