Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Відверта розмова про статеве виховання та репродуктивне здоров’я » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Відверта розмова про статеве виховання та репродуктивне здоров’я

90 % українських батьків не говорять з дітьми на інтимні теми, про таке повідомили вітчизняні спеціалісти. За результатами опитування, частина дорослих не знає, як відповідати дітям на відверті питання, інші вважають такі теми ганебними. А є й такі, котрі переконані, що говорити про це непотрібно, мовляв, прийде час і вони самі про все довідаються.

У результаті вкрай рідко учні дізнаються про захист від хвороб, що передпаються статевим шляхом, та від небажаної вагітності. А до яких наслідків може призводити така бездіяльність?

14.03.2018 р. лікарі Радомишльської ЦРЛ окремо для хлопців та дівчат розповіли про фізіологічні особливості молодих організмів, акцентуючи увагу на їх закономірностях розвитку, детально поінформували про потребу особистої гігієни, надали інформацію про необхідність дотримуватися здорового способу життя. Підлітки були ознайомлені з симптоматикою та наслідками різних захворювань, які передаються статевим шляхом. Лікарі розповіли про контрацептиви та міри профілактики захворювань.

Кожен мав змогу задати питання спеціалістам та отримати кваліфікаційну відповідь. Жоден з присутніх не залишився байдужим до обговорюваної теми.