Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ Вшанування ліквідаторів на ЧАЕС » Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м. Радомишль Головинського ВПУ НТ

«

»

Вшанування ліквідаторів на ЧАЕС

14 грудня в України традиційно відзначається річниця з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, серед яких багато ветеранів, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Це пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертого енергоблоку ЧАЕС.

14 грудня 2017 за участю керівництва районної державної адміністрації, районної та міської рад , учасників та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, вдів померлих ліквідаторів, активу громадських організацій, представників трудових колективів та духовенства відбувся мітинг та відкриття пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської трагедії на меморіалі Слави нашого міста.

Перед учасниками мітингу виступили: перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Приймак, міський голова Володимир Тетерський, голова Радомишльської районної ветеранської організації Жлуктенко Валерій Павлович та голова громадської організації «Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі» Кудряшов Юрій Федорович, який вручив пам’ятні знаки та подяки ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Пам’ять померлих земляків –ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до реконструйованого пам’ятника ліквідаторам.