Майстри » ДПТНЗ "Радомишльський професійний ліцей"

Майстри

 

Бідюк Бідюк Людмила Миколаївна,

майстер виробничого навчання  за

професією “Кухар , пекар”,

майстер в/ н І категорії

 9 Бількевич Наталія Лук’янівна, 

майстер виробничого навчання за

професією “Кухар, пекар”,

майстер в/ н І категорії

10 Гончар Євгеній Олександрович, 

майстер виробничого навчання за професією

“Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії “С”,

майстер в/ н 9 тарифного розряду

 6  Гриценко Ганна Степанівна, 

майстер виробничого навчання за професією

“Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії “С”;

майстер в/ н І категорії

 12  Дучінська Наталія Василівна, 

майстер виробничого навчання за професією

“Муляр, штукатур, маляр”;

майстер в/ н 11 тарифного розряду

5 Затолюк Андрій Васильович, 

майстер виробничого навчання за професією

“Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії “С”;

майстер в/ н 10 тарифного розряду

 img_2018 Клименко Олександр Сергійович, 

майстер виробничого навчання за професією

“Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії “С”;

майстер в/ н 9 тарифного розряду

8 Литвиненко Леонід Леонідович,

майстер виробничого навчання за професією

“Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії “С”;

майстер в/ н 9 тарифного розряду

16 Патласова Валентина Іванівна,

майстер виробничого навчання  за

професією “Кухар , пекар”,

майстер в/ н І категорії

Писаренко Леонід Анатолійович,

майстер виробничого навчання водінню;

маайстер в/н 10 тарифного розряду

2 Рипик Валерій Миколайович,

майстер виробничого навчання водінню;

маайстер в/н 10 тарифного розряду

4 Тарасевич Максим Миколайович,

майстер виробничого навчання за професією

“Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії “С”;

майстер в/ н 9 тарифного розряду

20 Фролова Олеся Миколаївна, 

майстер виробничого навчання за професією

“Муляр, штукатур, маляр”;

майстер в/ н 10 тарифного розряду

7 Ястребцева Олена Василівна, 

майстер виробничого навчання  за

професією “Кухар , пекар”,

майстер в/ н І категорії